כמה אתה צריך באמת להשקיע בטבעת אירוסין?

אם אי פעם חשבת על אירוסין באיזו נקודה בחיים שלך, אז כנראה כבר הרהרת כמה אתה צפוי לשלם עבור הטבעת. למעשה אין סכום קבוע, ישנם כללים שונים והרבה ציפיות וכשמדובר בעלות של הטבעת זה יכול להיות מכריע, מבלבל, וממש מתסכל (במיוחד לאדם שמבצע את הרכישה). מחיר טבעות אירוסין הוא משתנה ונע במנעד רחב של מחירים, במאמר הבא ננסה לעשות קצת סדר על מנת לסייע לך לקבל החלטה מושכלת ונכונה יותר מבחינתך לגבי קנייה של טבעות אירוסין.

אנחנו כאן כדי לעזור! קבצנו כהצעות מחיר טבעת אירוסין רבות ושונות ככל שיכולנו והצגנו את כולם בשבילך כדי שיהיה קל לנווט להבין מה מומלץ.

על מחיר טבעת אירוסין

כלל מס '1: שכר של שלושה חודשים

על פי דיווח של מומחה ב Brides.com, הרוכש צריך להשקיע משכורת "כשלושה חודשים מלאים" בטבעת. זה יותר ככלל אצבע, לעומת זאת, אם האדם הקונה את הטבעת הוא "בחובות או מודאג מביטחון תעסוקתי", הוא או היא עשויים לקנות טבעת קטנה יותר.

כלל מס '2: שכר חודש אחד

ייתכן ששמעת את הכלל הנפוץ שאדם צריך להשקיע שכר 3 חודשים על הטבעת ו DeBeers (יצרן יהלומים) התחיל להריץ מסע פרסום המצביע על כך גברים מוציאים  שכר של תשעה חודשים על טבעת כדי לחסוך כסף, אבל אז הרעיון להתארס עלול להיתקע לכן מומלץ שכר חודש אחד.

כלל מס '3: לפצל את ההחזר

אם שלושה חודשים נראה לך קצת מוגזם, אבל חודש אחד נראה קצת קמצני, יש כמה דרכים עכשוויות של חשיבה שמציעות לך להתפשר ולהוציא שכר של שתי חודשים על האבן. זו יכולה להיות אפשרות טובה, אם אתה מחפש להוציא סכום קטן. למידע נוסף - טבעות אירוסין זולות.

כלל מס '4: להוציא את העלות הממוצעת של טבעת

על פי הנתונים האחרונים מדו"ח 2015 ב Jewellers of America, זוגות הוציאו בממוצע 4,000 $ על טבעת אירוסין בשנת 2015 אתה תמיד יכול לבחור באפשרות של הצגת המידע הזה לפני הארוסה הפוטנציאלית שלך ולומר שכדאי להוציא את הסכום הממוצע . זה סכום לא מבוטל, אבל אתה צריך לזכור שאין לזה קשר עם המצב הכספי שלך.

כלל מס '5: תשכח מהחוקים

בסופו של דבר אתה צריך להתמודד עם ההוצאה הזו ולכן עשה בעצמך חשבון מהו הסכום המתאים לך להציא על טבעת אירוסין