איך לבחור טבעת אירוסין

קניית טבעת אירוסין לא צריכה להיות חוויה מורכבת. עם הידע המתאים מה לחפש בטבעת אירוסין, תוכל למצוא טבעת אירוסין בהתאם לכסף הזמין שיש לך להוציא על הטבעת.

במאמר זה, תוכל ללמוד דברים החשובים ביותר שיש לשקול בעת בחירת טבעת אירוסין לאהובה שלך.


בחר את החובק המתאים.

החובק הוא החלק המעגלי של הטבעת שיושב סביב האצבע.

הוא בדרך כלל עשוי מזהב, כסף, פלטינה, אם כי זה יכול להיות עשוי מצירוף אחר של מתכות.

כאשר אתה בוחר טבעת האירוסין שלך, חשוב שתהיה לך תחושה מהו החובק המתאים ביותר עבור ארוסתך.

בנוסף, עליך לדעת את הדברים לפני שאתה יוצא לקנות טבעת; אתה לא רוצה שינצלו את חוסר הידע שלך למשל בין זהב וזהב לבן.

הנה מה שאתה צריך לדעת על סוגים שונים של מתכות:

  •          זהב הוא כתום-צהבהב במצבו הטבעי, והוא בדרך כלל מיוצר בשילוב עם מתכת אחרת לצורך עמידות. יש שמעדיפים את הצבע הצהוב הבהיר של זהב פחות טהור כגון 14K או 10K.
  •          זהב לבן הוא זהב, בשילוב עם מתכות אחרות בכוונה לתת את תערובת צבע אופוואיט (off-white) וחייב להיות מצופה במתכת אחרת - בדרך כלל רודיום - למראה בהיר כסוף.
  •          הפלטינה היא קשה, חזקה ובאופן טבעי כסופה אבל קהה מעט מכדי להחזיק  את רמת ההברקה לאורך זמן בגלל בלאי, דבר שהוא לא בהכרח בעיה. כאשר משבצים את היהלום בטבעת זהב זה גורם לכך שהיהלומים נראים קצת צהבהבים, לכן יהיה בזבוז של כסף לקנות יהלום ברמת צבע גבוהה מאוד לצורך השיבוץ. כדאי לדבר על נושא זה עם חנות התכשיטים כדי לקבל את הצבע המתאים של היהלום ביחס לטבעת.


בחר את השיבוץ ואת היהלום המתאים.

השיבוץ מתייחסת לחתיכה שמחזיקה את היהלום במקום, אשר צמוד לחובק. השיבוץ יכולה להיות "שפדה (עם פינים)" או "בלתי נראה".

חלק מהטבעות משלבים  שיבוץ פלטינה עם חובק זהב לצבע המיוחד רקע של זהב

שיבוץ  עם לוח, או לפחות שש שיניים, יכול להיות בטוח יותר לטבעת שעשויה להישחק במהלך פעילות משמעותית.

הנה  עוד מספר דברים שחשוב לדעת כשמדובר בבחירת השיבוץ  ואבנים יקרות:

  •          יהלום: יהלום הוא החלק החשוב  של הטבעת. מדי פעם, זה נקרא "סלע" בבדיחות דעת. ככל שהאבן גדולה יותר, זה טוב יותר על פי רוב, למרות שזה חשוב יותר ללכת עם אישיותה של החברה שלך ואת העדפות שלה  ולא עם ההנחה הזו.
  •          4 C : אלה הם התכונות -  קראט, צבע, הבהירות והחיתוך של היהלום


בחר את הגודל הנכון.

בחירת גודל הטבעת  הוא חלק חשוב בבחירת טבעת האירוסין הנכונה. דרך אחת שבה אתה יכול להבין מהו גודל הטבעת שלה היא על ידי להגניב החוצה את אחת הטבעות שהיא לובשת הרבה כדי למדוד את הגודל - כל עוד אין לה זמן לשים לב ל זה.

אתה יכול לקחת את גישת טביעת העין (שזו גישה פחות אמינה); גודל טבעת ממוצע הוא כ 7, ואתה יכול לנסות לקבל תחושה של אם האצבעות של הילדה שלך הן קצת יותר גדולות או קטנות יותר מממוצע.

יש לנו מאמר בנושא זה. קביעת מידת הטבעת


בחר צורף טוב.

חפש חנות שגורמת לך להרגיש בנוח, שבה צוות נעים ומועיל, והעצות שהם מספקים לך מועילות. כמו כן, הקפד לחפש במקום שמתאים בטווח התקציב שלך; זה ימנע את האכזבה הבלתי נמנעת כאשר תמצא משהו ותגיד  "פשוט מושלם חבל שזה עולה כל כך הרבה".

הנה כמה דברים אחרים שחשוב לדעת לפני שאתה בוחר תכשיט:

שאל את החברים הנשואים שלך או המשפחה שלך על המלצות על תכשיטנים טובים, מהימנים. ברור שזה יכול להסגיר את הכוונות שלך למרות שאתה יכול להגיד שאתה רק רוצה לקנות תכשיט יפה :-).

הקפד לבדוק שיש לחברת התכשיטים מוניטין מצוין.

דבר נוסף שיש לדון עם התכשיטן הוא היכולת לעצב את טבעת הנישואין שתתאמנה לטבעת האירוסין באופן מותאם אישית. אולי אתה רוצה לחשוב קדימה על האפשרות הזאת, כי זה יכול להיות שילוב מדהים כאשר שתי הטבעות תואמות גם יחד.

 

בקש רעיונות מבני משפחתה.

זה תלוי אם אתה לא רוצה שהם ידעו לפני שאתה מציע נישואין, כמובן.

תחבולה נוספת היא אם יש לה חברה לקחת אותה לחנות כדי לשאול אותה ולהתייעץ איתה. זן לא אפשרות טובה, אם אתה מעדיף לשמור את זה בסוד עד לרגע של ההצעה.

כמובן, אם אתה באמת פתוח ונוח לך לדבר איתה על נישואים - ואחרי הכל, צריך להיות לך איזו תחושה שהיא רוצה להתחתן איתך - אז אתה יכול אפילו לשאול אותה איזה סוג של טבעת היא היתה רוצה.

ניתן לדעת מהו טעמה לפי הבגדים שהיא לובשת והתכשיטים הקיימים שלה. האם היא אוהבת סגנון מסורתי, קלאסי, עכשווי, עליך להשתמש במה שאתה יודע על העדפות האופנה שלה בעת בחירת הטבעת יהלום.

 

התאם את התקציב שלך.

יש מסורת שגורסת כי אדם צריך להשקיע 2 חודשים של המשכורת שלו על טבעת האירוסין.

אם אתה לא עושה את זה יהיה תלוי ברצון שלך כדי להתאים את המסורת. מה שבאמת כדאי הוא לבחור טבעת על פי מה שאתה יכול להרשות לעצמך. אם אתה מוגבל במזומן אבל אתה רוצה להציע, וודא קודם שאתה עם בחורה שמבינה שזה המצב כדי שהיא לא תחשוב שלא איכפת לך. למרות שמחיר צריך להיות גורם אם זה חשוב לבחורה, אתה לא צריך לתת לזה לעצור אותך מלהציע.

זכור את האפשרות שיש טבעות אירוסין המותאמות אישית. תוכל לדבר עם התכשיטן על אפשרויות המחיר, העיתוי, וסגנונות אפשריים.

http://www.wikihow.com/Choose-an-Engagement-Ring