מדריך לקניית טבעת אירוסין

שבעה דברים מרכזיים עליך לדעת לפני שאתה מתחיל בקניית טבעת אירוסין.

 

צורה זה הדבר החשוב ביותר

עוד לפני ה- 4Cs (חיתוך, צבע, בהירות, וקראט), אתה חייב לדעת איזו צורה ארוסתך לעתיד אוהבת. צורה מציינת את הגיאומטריה בפועל של האבן, בניגוד לחיתוך, המתייחס לזוויות של ההיבטים באבן.

 

שיבוץ

שיבוץ איכותי - מסגרת המתכת שהאבן שלך מורכבת עליה - יכול לקבוע את הטון עבור טבעת. אבן עגולה קלאסית מקבלת מהפך טרי ומודרני בשיבוץ לוח. יהלום סגלגל אופנתי יכול להיחשב מסורתי יותר בשיבוץ ארבע שיניים. שילוב תקין של צורה ושיבוץ הוא המפתח.

 

דע מה הסגנון שלה

המגמה בימים אלה היא לזוגות לגשת לחנות הטבעות אירוסין יחד, אבל אם אתה יותר טיפוס מסורתי ומחפש להפתיע אותה עם טבעת שהיא תאהב, הקפד לעשות מחקר מה היא אוהבת. אתה יכול לשאול את החבר הכי טוב שלה או אח לעזרה – כאלו שאתה בטוח שישמרו על סודיות. אבל אם אתה סגור על לא לספר לאף אחד, שים לב לתכשיטים שהיא לובשת. האם היא יותר טיפוס של פלטינה / כסף או צהוב-זהב? האם היא נמשכת לתכשיטים וינטאג' בניגוד לחתיכות פשוטות, קלאסיות? צפה במשך כמה שבועות ולרשום הערות מהגודל של הטבעת ועד הסגנון שלה.

 

קח בחשבון את סוג המתכת

כשזה מגיע לטבעת, יש לך מגוון רחב של מתכות לבחירה. בחירה פופולרית אחת היא פלטינה - זה עמיד מאוד וטהור במיוחד, מה שהופך אותו לבחירת היפואלרגנית נהדרת עבור כלות וחתנים עם עור רגיש. יש גם זהב, אשר מגיע בצבעים שונים, כוללים לבן, צהוב, עלה, ואפילו ירוק. מעבר לפלטינה וזהב, תוכל גם לשקול פלדיום (שבו יש גוון אפור יותר מפלטינה) או אפילו טבעת מטאל ממוחזרת, שעשויה לכלול שילוב של פלטינה וזהב. תחשוב על זה כ" משהו ישן "ו-" משהו חדש " קח את זה לאן שתרצה

 

בדוק את התקציב שלך

זרוק את מיתוס של "שכר שני חודשים" ; אתה צריך לקנות את הטבעת הכי טובה שאתה יכול בלי להיכנס לחובות גדולים. אם היא "מלכת גודל" והתקציב שלך הוא לא סופר גודל, לך על טבעת עם לוח מעט גדול יותר, או משטח, שטח. לא תקבל הרבה כמו ניצוץ, אבל טבעת אחת קראט תיראה הרבה יותר גדולה אם האבן היא לא עמוקה. לא רוצה להקריב את המראה של האבן שלך? רכישה של יהלום קצת קטן מהמספר העגול הבא של קראט הבא (1.8 במקום 2) יכולה להיות שווה חיסכון של כמעט 20 אחוזים. וכשמדובר בבהירות, קנייה ביישנית נותנת לך להתנועע החדר ביותר מבלי להשפיע על ניצוץ (לעתים קרובות פגמים אינם גלויים לעין בלתי מזוינת).

 

חנות בטוחה

תמיד עליך להתחיל את חיפוש התכשיטים שלך עם המלצות מחברים ובני משפחה. ותמיד לברר מה היא מדיניות ההחזרה של חנות. אתה רוצה להיות מסוגל לפחות להחליף את האבן אם זה לא אחד שהיא רוצה.

 

קבל את זה בכתב

יהלומים בגודל קרט אחד או יותר צריכים להיות מלווים בדו"ח יהלומים לדירוג שהונפק על ידי עמותה עצמאית גמולוגית כגון GIA או חברת IGL. שיכלול 4 Cs, צורה, ממדים של האבן, ושיפורים קוסמטיים אם קיימים. כמו כן, כל דבר שמשפיע על הערך שלה - אם זה נעשה על ידי מעצב מפורסם, הוא חתיכה עתיקה או תקופה, או בעבודת יד או בעיצוב מותאם אישית - יש לציין