10 דברים שאף אחד לא אומר לך על רכישת טבעת אירוסין חלק 2

1. הקשב בתשומת לב בכל עת שהיא מדברת על תכשיטים

לאחר שבצעת את ההחלטה להציע, שיחות על תכשיטים תהפוכנה מעניינות באופן מיידי. אני מדבר על כל רמז שאתה יכול להשיג - אם היא אוהבת את הסגנון וינטג של טבעת האירוסין של חברתה, או ממה היא עשויה או לא עשויה להתרגש כשהיא רואה טבעת מסוימת שנותנת לה השראה.

אם אין לך מידע מספיק, אבל שתיכם דיברתם על נישואים , אתה יכול אפילו לקחת יום חופש כדי לחפש טבעת אירוסין יחד. (זה לא אומר שאתה צריך ללכת לחנות התכשיטים הקרובה, לברור אחד, לגהץ את כרטיס האשראי, ולהציע ממש שם :-)

למרות שזה אולי נשמע קצת לא רומנטי, זה בהחלט יעזור להבטיח בסופו של דבר לתת לה משהו שהיא באמת אוהבת.

 

2. בקש את ידה.

זה לא משנה אם אתה מכיר את ההורים של בת הזוג שלך במשך חמישה חודשים או חמש שנים, לבקש רשמית את ידה של בתם בנישואים הוא לא בדיוק נוח. זה סוג של כמו קפיצה ממקפצה גבוהה. אתה הולך עד שאתה בקצה המקפצה ומביט למטה לתוך הבריכה. העצה שלי? פשוט עשה זאת. עכשיו זה לא הזמן להיות חשאי או דיסקרטי עם משפחתה. ואם אתה מהסוג המסורתי, בקשת ידה מראה כבוד והערכה לכל המשפחה של בת הזוג. הם יאהבו אותך יותר על זה.

 

3. דבר עם חבר'ה שכבר עברו את זה.

זה בהחלט מורכב לרכוש בלי לקבל דעה מאחרים. גם אם אתה אדם מופנם, בזמן קניית טבעת זה הזמן לפתוח את המעגל הפנימי שלך ולדבר עם מישהו עם ניסיון. בקש מחברים שהתארסו בעבר המלצות על תכשיטים. ייתכן גם שתרצה לקחת אתך חבר במסע קניות הראשון שלך כדי לעזור לך.

 

4. תתייעץ עם חברותיה.

ספר את הסוד למישהו או מישהי קרוב/ה לבת זוגך כדי לראות אם הם יכולים לגשש לגבי מה היא חושבת על טבעת, או אם יש משהו שראתה במגזין שבאמת תפס את העין שלה. אתה יכול גם להביא אותם איתך כדי לבצע את הרכישה, כמו חוות דעת שנייה. חברותיה של החברה שלך כנראה לא אוהבות דבר יותר מאשר לבוא איתך, לעשות מחקר בשבילך או אפילו לעזור לך לתכנן את ההצעה. הם בעלי הברית הכי טובים שלך במיזם זה. רק אל תספר ליותר מדי אנשים... (ככל שיודעים יותר, כך גדל הסיכוי שהיא שמישהו בטעות יאפשר לסוד לחמוק.)

 

5. קנה לה בדיוק את מה שהיא רוצה.

כשהגברים קונים משהו לבת הזוג שלהם, הם נוטים לחשוב שרק המאמץ שקובע. דבר שאינו נכון. זהו הזמן שבו עליך לזנוח את הטעם שלך, ולחשוב, "מה היא באמת רוצה?" אתה יכול לאהוב טבעת אירוסין זהב צהוב אבל היא מעדיפה טבעת אירוסין זהב לבן. אתה אוהב סגנון מסוים, אבל היא מעדיפה אחרת. אמנם הכסף יוצא מהארנק שלך אבל תזכור שזה הטבעת שלה. זה לא אתה שהולך ללבוש את זה למשך שארית חייך, אלא היא. אז תמיד, תמיד, תמיד (אמרתי תמיד מספיק פעמים?) עליך לחשוב על מה היא הייתה קונה, ולא מה שאתה רוצה.

 

להמשך קריאה>