10 דברים שאף אחד לא אומר לך על רכישת טבעת אירוסין 

6. כל היהלומים נראים אותו דבר בהתחלה.

כשאתה מתחיל את המחקר שלך איזה יהלום לבחור, אתה כנראה תהיה המום. הוא מבריק, נוצץ ונראה מושלם. בשלב זה, אתה עשוי להתפתות ולשלוף את הארנק. אל תעשה את זה. לא כל היהלומים אותו הדבר והמחיר הראשון שאתה רואה לא תמיד יהיה את המחיר הטוב ביותר. עליך לשאול הרבה שאלות - קח את הזמן שלך.

 

7. לימוד 4Cs הוא כמו ללמוד לבחינה.

אם אי פעם קנית מכונית וחשבת שזה מלחיץ, תכפיל את זה פי תשע. קנית טבעת היא אלוף העולם של הרגעים המלחיצים בחייו של אדם. אבל אם זה נעשה כראוי, זה יכול גם להיות אחת הרכישות הזכורות ביותר שאי פעם תוכל לעשות. אני מדבר במיוחד על לימוד 4Cs – שזה החיתוך של היהלום, קראט, בהירות, וצבע. בא נגיד את זה ככה: אם אתה קונה טבעת מבלי לקחת בחשבון את 4Cs, זה כמו לקנות מכונית יקרה בגלל המחיר, ואז לגלות שיש מנוע מחורבן, גוף חלוד, והיא לא תחזיק לך מעמד שבוע . אז קח את הזמן כדי ללמוד את זה לפני שאתה קונה.

 

8. טבעות יהלומים מותאמים אישית נשמע מסובך ויקר (אבל זה לא).

עליך לדעת שהיהלום והסוג של הטבעת לא תמיד חייבים לבוא כמקשה אחת. כן, זה יותר קל לקנות טבעת כפי שאתה רואה אותה, אבל אתה יכול לקנות את היהלום בנפרד, ולאחר מכן לעשות טבעת מותאמת אישית משלך. מה שזה אומר זה שאם אתה דווקא אוהב את האבן שאתה רואה על טבעת אחת, אבל אתה אוהב דוגמא אחרת, וביחד אתה יכול לעשות את טבעת האירוסין המושלמת עבורך. זה לא כואב לשאול אם אפשר להעביר את היהלום לטבעת שאהבת. אני מבטיח לך, אנחנו נעשה הכל כדי לעשות אותך מאושר.