למה רינגסטון?

אז למה לבחור בנו? כמה סיבות:

  • דגש רב על שירות אישי וזמינות גבוהה. ליווי מלא בתהליך
  • אמינות ויושרה כולל תעודות גמולוגית
  • המחירים הכי זולים בשוק בהתחייבות!
  • שירות לקוחות מעולה
  • ניסיון רב בהתאמת טבעות אירוסין לתקציב
  • החזרת מוצרים תוך 60 יום

ניתן לקנות יהלומים לשיבוץ.

ניתן להזמין טבעות בעיצוב אישי.

הרם אלינו טלפון ותקבל יעוץ חינם בבחירת טבעת יהלום

משרד: 1700-502-603
עקיבא: 0543-978-983

ניתן לשבץ בכל הטבעות יהלומים בגדלים שונים בהתאם לתקציב.

טבעת אירוסין - מתנה שזוכרים כל החיים

טבעות אירוסין המוצגות באתר ניתן להזמין בזהב צהוב או לבן.

שינוי מידת טבעת אירוסין הינה ללא עלות נוספת.

רינגסטון - הכתובת שלך לטבעות יהלומים

זכור: טבעת יהלום היא מתנה לכל החיים אז אל תהסס להתקשר אלינו.

מבצעים

מהו יהלום בחיתוך עגול?

יהלומים עגולים הם ללא ספק החיתוך הפופולרי ביותר, מוערך שמחזור המכירות של יהלומים עגולים הוא כ -75% ממחזור מכירות היהלומים הכולל. מה שעושה את היהלום העגול לחיתוך כל כך מבוקש? זה יכול להיות קשור לניצוץ שלו, כיון שהצורה הזו מפגינה אש, נצנוץ, וברק כאשר החיתוכים האחרים לא נותנים את אותו אפקט. אבל זה לא היה תמיד המקרה. מאיפה חיתוך יהלום עגול הגיע ואיך זה התפתח?

round cut diamond ring in pink roses

ההיסטוריה של יהלומים בחיתוך עגול

אהבת החברה ליהלומים בחיתוך עגול אינה דבר חדש-למעשה, יהלומים עגולים עם דפוסי צלעות שונים נצפו מן הימים הראשונים של התשוקה של האדם עם האבן. דוגמא בולטת אחת להיות יהלום אורלוף המפורסם של אוצר היהלומים של רוסיה. הצורה החלה להיות פופולרית סביב 1919. זה החל בשנה זו כי מרסל טולקובסקי פרסם תזה שכותרתה: "עיצוב יהלום:. מחקר של ההשתקפות של אור היהלום" בעבודה זו, Tolkowsy דן כיצד לחתוך יהלום באמצעות זוויות ופרופורציות ספציפיות על מנת למקסם את הברק שלו. התוצאה הייתה יהלום עגול, החישובים שלו משמשים עד עצם היום הזה, עם התאמות צנועות שלוקחות בחשבון טכנולוגיות חיתוך חדשות.

יהלומים בחיתוך עגול של היום

היום, יהלומים בחיתוך עגול הינם יותר מבריקים ויפים מאשר טולקובסקי הצליח להשיג. רוב יהלומים עגולים משתמשים בעיצוב faceting מבריק לחיתוך שלו עם 58 היבטים בצורת משולש או עפיפון שנשלחים החוצה מהמרכז. עם זאת, ליהלומים בחיתוך עגול ללא culet, כאשר החלק התחתון של היהלום מהווה אזור קטן ומחודד, יש רק 57 היבטים.

 

מכיוון שרוב הגלם של היהלום הולך לאיבוד במהלך תהליך החיתוך, יהלומים עגולים נוטים להיות קצת יותר יקרים מאשר צורות אחרות. ההבדל במחיר המדויק ישתנה בהתאם לצבע, קרט ובהירות, עם זאת, לעתים קרובות הם יכולים להיות ב 25-35% יקרים יותר מאשר צורות יהלומים אחרות באותו הגודל והאיכות.

 

אם אתם מתכננים לקנות יהלום בחיתוך עגול, חשוב להבין את ההגדרות השונות הזמינות וכיצד כל אחד מהם להחמיא האבן היפה שלך.