מדיניות שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

התנאים מתוארים להלן חלים על כל האתרים הקשורים ל-'רינגסטון', חברות בת, סניפים, ואתרים מתורגמים בעולם, ללא קשר לשפה המשמשת, (באופן קולקטיבי "רינגסטון").

אנא הקפד לקרוא את התנאים שלנו ותנאים ( "תנאים והגבלות") בזהירות.

בשימוש ב 'רינגסטון', אתה מסכים להיות מחויב ל'תנאים והגבלות'

השירות הניתן לך על ידי 'רינגסטון' הנו כפוף לתנאי שימוש אלה. תנאים והגבלות חלים על השימוש של 'רינגסטון' , ומהווים הסכם בינך ו'רינגסטון', יתר על כן, תנאים והגבלות חלים על כל רכישה מ'רינגסטון' ו'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לשנות כל תמחור מוצר, מחירים המופיעים באינטרנט, כל אחד מהתנאים וההגבלות ו / או כל קו מנחה, או המדיניות של 'רינגסטון' בכל עת, ולפי שיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי או שינוי נחשב לתוקף מיד עם העלאת התיקונים ל'רינגסטון' והמשך השימוש שלך ב'רינגסטון', בעקבות ההעלאה של כל שינוי או התאמה תהווה קבלת התנאים. על ידי ביקור או שימוש באתר זה או בכל אתר של 'רינגסטון' אחר או שירות, אתה מכיר בכך שיש לך לקרוא ולהבין, ומסכים להיות מחויב לתנאים וההגבלות.

אתה גם מסכים לציית לכל חוקים ותקנות הרלוונטיים. אנו ממליצים לך לבדוק את התנאים וההגבלות וכל מדיניות רלוונטית אחרת לפני שאתה שוקל רכישה כלשהי מ'רינגסטון', בנוסף לביקורת תקופתית על מנת להבין את המונחים ותנאים שיחולו על השימוש ב'רינגסטון' באופן ברור . אם אינך מסכים לתנאים, אנא הימנע משימוש באתר 'רינגסטון'.

תמחור

הרבה מאמץ נעשה כדי להבטיח שכל המחירים באתר 'רינגסטון' יהיו מדויקים. ישנם מקרים בהם שגיאת תמחור נעשתה בשל סיבות טכניות. במקרה כזה, 'רינגסטון'  שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לשנות את תמחור המוצר בכל עת, ולפי שיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי או שינוי המופיע נחשב באופן מיידי.

אם שגיאת תמחור זוהתה רק לאחר ציטוט ו / או לאחר שהזמנה בוצעה, 'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה. 'רינגסטון' תייעץ ללקוח של השינוי או על ידי טלפון, דואר אלקטרוני, או ישירות, אבל אם הלקוח אינו זמין, השינוי יכנס לתוקף באופן מיידי.

קישורים

אתר האינטרנט www.ringstone.co.il מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. לידיעתך, 'רינגסטון' אינה אחראית לנהלי את הפרטיות של אתרי אינטרנט האחרים אלה. אנו מעודדים את המשתמשים שלנו כדי לקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אחד ואתר אינטרנט שאוסף מידע אישי מזהה. הצהרת פרטיות זו חלה אך ורק על מידע שנאסף על ידי 'רינגסטון'.

משוב, הערות, הצעות

אנחנו ב'רינגסטון' מעריכים את הלקוחות שלנו ושמחים לקבל משוב, ההערות, והצעות. אם ברצונך לספק משוב על האתר 'רינגסטון', מוצרים, מאמרים, או יותר ... או, אולי להמליץ על דרך שאנו יכולים לשפר את חוויית של הקונה, אנא שלח לנו דוא"ל [email protected]

הצעות מיוחדות

מעת לעת, 'רינגסטון' יוצאת במכירות גדולות, שוברי מתנה, והנחות פנטסטיות על פריטים מסוימים. כל המכירות הן בזמן מוגבל. ניתן להשתמש בשוברי מתנה 90 ימים מרגע שהם נשלחים במקור. אין כפל מבצעים מכירות, שוברי מתנה, או הנחות. 'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכירה של כל מוצר. אם כל טעות תמחור זוהתה, גם לאחר קבלת התשלום, 'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המכירה ותחזיר את העסקה במלואה. 'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות להפסיק או לבטל את המכירה ללא הודעה מוקדמת.

המחירים והזמינות של כל היהלומים והתכשיטים כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת. 'רינגסטון' שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לשנות את כל תנאים והגבלות ו / או כל קו מנחה, או מדיניות בכל עת, ולפי שיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי או שינוי יכנס לתוקף מייד עם העלאת הגרסאות לאתר של 'רינגסטון'.

שימוש באתר

כל תוכן ב'רינגסטון' האתר ו / או התמונות, שפורסם בwww.ringstone.co.il או באתר חיצוני, מיועד אך ורק לשימוש אישי על ידי כל מבקרים וקונים באינטרנט ושימוש לא מסחרי. אין תוכן, תקשורת, או תמונות יכולות לשמש לכל מטרה מסחרית ללא הסכמה מראש ובכתב מ'רינגסטון'. לכל בקשה או מידע הנדרש, אנא צור קשר עם [email protected]

 

על ידי ביקור ב'רינגסטון' את/ה מסכים שלא לשכפל, להפיץ, לפרסם, לשנות, או ליצור עבודות נגזרות מהתוכן, או מסחרי לנצל את החברה בכל דרך. למבקרים או/ו קונים באינטרנט מותר להוריד, להעתיק, ולהדפיס את כל התוכן של 'רינגסטון' לשימוש אישי ולא-מסחרי בלבד.

(א) מבקרים אינם רשאים לשנות את התוכן או להשתמש בו לכל מטרה מסחרית.

מבקרים (ב) אינם רשאים לפרק או לשנות את התוכן כדי ליצור גרסה משלהם.

מבקרים (ג) לא יכולים להסיר כל זכויות יוצרים, רישום סימן מסחרי, או הודעות קניין אחרות מהתוכן.

 

יתר על כן, כל המבקרים מסכימים שלא להזיק ל'רינגסטון' או לאתר האינטרנט www.ringstone.co.il באמצעות מידע שנצבר בתוכן.