4 סוגי טבעות אירוסין שחייב להכיר

קיבלנו את ההחלטה להציע אירוסין, אנחנו נרגשים להתחיל פרק חדש בחיינו ולחלוק אותו עם בחירת ליבנו.

כעת עלינו לבחור את הטבעת. יש לברר היטב על נושא הטבעות לפני שאנחנו ניגשים לקנות את הטבעת הנבחרת, מפני שטבעת זו הולכת ללוות אותנו לחיים שלמים.

לפניכם 4 סוגי טבעות אירוסין שאתם חייבים להכיר.

 

טבעת סוליטר

טבעת סוליטר היא טבעת אירוסין קלאסית והיא נפוצה מאוד. המאפיין הראשי שלה הוא שמשובץ בה יהלום אחד שנמצא במרכז הטבעת. טבעת זו תמיד באופנה, דבר שחשוב מאוד לטבעת המיועדת לטווח ארוך. בנוסף לכך, טבעת זו תמיד תחמיא לכול עונדת ולכול אירוע – מאירוע יומיומי ועד אירוע יוקרתי. בטבעת זו אפשר לשחק עם יוקרתיות הטבעת באמצעות איכות וגודל היהלום, ועיצוב הטבעת. טווח המחירים מתחיל מ1700 ₪.

 

טבעת טוויסט

טבעת טוויסט היא טבעת בה בדרך כלל: לולאת הזהב עצמה, שעוטפת את האצבע, מקיפה את היהלום משני צדדיו אך לאו דווקא בצורת מעגל אלא צורה לא סגורה לחלוטין – דבר הנותן מראה טוויסט לטבעת. טבעת זו מתאימה לבנות שאוהבות להיות קלאסיות, אך גם להיראות נועזות, ולהבליט את טעמן האישי בתכשיטים שלהן. גם בטבעת זו טווח המחירים משתנה לפי איכות היהלום המרכזי וגודלו, יהלומים נוספים המשובצים בטבעת ואיכותם, ועיצוב הטבעת. טווח המחירים מתחיל מ1200 ₪.

 

טבעת שורת יהלומים

טבעת זו היא טבעת שתפסה תאוצה בשנים האחרונות. בטבעת זו משובצים זה בצמוד לזה שורה של יהלומים. שורה זו יכולה להכיל 3 יהלומים או להקיף את האצבע לחלוטין ביהלומים. בטבעות אלה גודל היהלומים שבשורה זהה. טבעות שבהן כול היקף הטבעת משובץ יהלומים לרוב פחות מתאים כטבעות אירוסין. טבעת זו מתאימה לנשים אופנתיות ונשים יוקרתיות כאשר גודל היהלומים הוא גדול יותר, אך גם לנשים עדינות יותר כאשר היהלומים יותר קטנים. טווח המחירים בסוג זה של טבעות מתחיל ב1000 ₪. גם כאן טווח המחירים משתנה לפי גודל היהלומים ואיכותם וגם לפי עיצוב הטבעת.

 

טבעת וינטג'

טבעת וינטג' היא טבעת שהעיצוב שלה הוא בסגנון עתיק, שמושפע מתקופות שונות והעיצובים שהיו נפוצים בתקופה זו. רוב ההשראה לטבעות וינטג' מגיעה מהתקופה הוויקטוריאנית, לדוגמה: תוספת של טקסטורות, חריטות עמוקות בזהב ועוד. לרוב טבעות אלה כוללות יהלום מרכזי גדול יותר וסביבו משובצים יהלומים בגודל קטן יותר או גדלים שונים. לרוב בטבעות זו יש עיטור של יהלומים ועיטור של זהב. בטבעות אלה רואים כי נעשתה השקעה רבה בעיצוב ושהוא ייחודי לטבעת ומוקפד מאוד. טבעת זו יכולה להיות עדינה בעלת טבעת זהב דקה ועיצוב מסוגנן אך עדין, ומנגד יכולה להיות בולטת בעלת יהלומים גדולים ועיצוב רחב, לכן טבעת זו יכולה להתאים להרבה נשים שונות. טווח המחירים בטבעת זו מתחיל ב5000 ₪.

 

טבעות

אולי יעניין אותך גם

שתי טבעות
טבעות אירוסין
איך לבחור טבעת אירוסין?

נשים רבות מתכננות את חתונתן מגיל צעיר. הכול צריך להיות מושלם: החתן, השמלה, האולם והטבעת. כולן משתוקקות לאירוע מדהים ולחוויה בלתי נשכחת. טבעת אירוסין יפה

קרא עוד »